Rekreační zařízení Vyhlídka

vyhlidka tumRekreační zařízení Vyhlídka se nachází 2 km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice, obklopené krásnou lesnatou přírodou Moravského krasu s výhledem do dalekého okolí. Oblast Moravského krasu je považována za jedno z nejkrásnějších míst Jižní Moravy a za ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. A přitom leží pouze 30 km od moravské metropole Brna.

Ubytování: Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je bezbariérová a má kapacitu 96 lůžek.

Společné prostory: Součástí objektu je společenský sál s kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, klubovna pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob. Všechny společné prostory je možné užívat jako herny či k výuce.

Stravování: Stravování účastníků pobytů připravujeme v souladu se zvláštními nároky na výživu dětí (svačiny, dostatek ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, pitný režim). Po dohodě s vedením pobytu předem sestavujeme jídelníček. Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety.

Sportovní aktivity: V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky, stolní hry a zadovádět na trampolíně. Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklistických výletů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám anebo pořádání her. Sportovní potřeby k zapůjčení zdarma.

Kontakt na provozovatele:

Kolpingovo dílo ČR o.s., nám. Republiky 22, 591 01 Žďár nad Sázavou,
www.vyhlidka-blansko.cz

Adresa zařízení:

Češkovice 158, 678 01 Blansko,
tel.: 516 415 080, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.